Barton Lidicé Benes, 35 Nasty Stains
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BARTON LIDICÉ BENES (USA, 1942-2012): "35 Nasty Stains", signerad och daterad Barton Lidice Benes1982, blandteknik på papper, totalt inklusive ram 77x59 cm.
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
457279
2017-04-24