Barton Lidicé Benes, 35 Nasty Stains

Klubbat för:

4 800 SEK

5 000 SEK

BARTON LIDICÉ BENES (USA, 1942-2012): "35 Nasty Stains", signerad och daterad Barton Lidice Benes1982, blandteknik på papper, totalt inklusive ram 77x59 cm.

PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

457279

2017-04-24