Soffbord 1900-talets första hälft
2017-04-24
457282
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets första hälft, bonad björk, skulpterad dekor, höjd ca 62, diameter 86 cm
Smärre ytskador