Okänd konstnär stilleben

Okänd konstnär stilleben
Okänd konstnär stilleben
Okänd konstnär stilleben
Okänd konstnär stilleben
Okänd konstnär stilleben
Okänd konstnär stilleben

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Stilleben med frukt, signerad J Barbier, olja på duk, 46x53 cm, oramad

Smäre färgbortfall

457349

2017-04-24