Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Stilleben med frukt, signerad J Barbier, olja på duk, 46x53 cm, oramad
Smäre färgbortfall
457349
2017-04-24