Ask med lock Kåge samt vaser i stengods
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
ASK med lock, Kåge, daterad 1924, lysterbemålad VASER, 3 st, bl a Stig Lindbergs "Vitrin", stengods, höjd ca 7-14 cm
"Vitrin" med tillverkningdefekt på kanten, harpälsglasyren endast etikettmärkt, ej signerad
457352
2017-04-24