Henri Matisse, Efter

Henri Matisse, Efter
Henri Matisse, Efter

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HENRI MATISSE (1869-1954): efter, "Algue blanche sur un fond rouge et vert", signerad och numrerad H Matisse 26/200, pochoir efter collage, bildyta 47,5x36 cm

457363

2017-04-25