Sven Lignell

Sven Lignell
Sven Lignell
Sven Lignell
Sven Lignell
Sven Lignell
Sven Lignell

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

SVEN LIGNELL (född 1927): Kvinna med höns, signerad S. Lignell, olja på duk, 61x57 cm

457384

2017-04-24