Sven Lignell
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SVEN LIGNELL (född 1927): Frälsningssoldater, signerad S. Lignell, olja på duk, 88x44 cm
Kuntoraportti
457387
Päivämäärä:
2017-04-24