Design John Andersson för Höganäs

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHN ANDERSSON (1899-1969), Höganäs, 3 vaser, signerade, glaserat stengods, medföljande ELSA SÖDERBERG (1930-1978), vas, signerad, glaserat stengods, höjd ca 10-21 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

457388

2017-04-20