Skrivbord med uppsats
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVBORD MED UPPSATS, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, intarsia, skinnklädd skiva, sargen med tre lådor, uppsatsen med jalusi samt bakomliggande låd- och hyllfacksinredning, höjd ca 76,5-108,5 cm, skivan 75x150 cm, nycklar (2) finns
Fanerretuscher, slitage
457392
2017-04-24