Skrivbord med uppsats

Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVBORD MED UPPSATS, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, intarsia, skinnklädd skiva, sargen med tre lådor, uppsatsen med jalusi samt bakomliggande låd- och hyllfacksinredning, höjd ca 76,5-108,5 cm, skivan 75x150 cm, nycklar (2) finns

Fanerretuscher, slitage

457392

2017-04-24