Design Johan Andersson Höganäs
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HÖGANÄS, John Andersson, 23 st miniatyrer, Höganäs, glaserat stengods, merparten signerade JA, höjd 1-9 cm, medföljande 3 miniatyrer bl.a. Vivi Calissendorf
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
Enstaka smärre nagg kan förekomma
457404
2017-04-20