Design Johan Andersson Höganäs

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖGANÄS, John Andersson, 23 st miniatyrer, Höganäs, glaserat stengods, merparten signerade JA, höjd 1-9 cm, medföljande 3 miniatyrer bl.a. Vivi Calissendorf
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

Enstaka smärre nagg kan förekomma

457404

2017-04-20