Design John Andersson för Höganäs

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÖGANÄS, John Andersson, miniatyr i form av tre vaser, Höganäs, glaserat stengods, signerade JA, höjd ca 6 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

457409

2017-04-20