Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUSTAVSBERG, figurin, "Törnutdragaren", parian, daterad -05, höjd ca 26 cm
Lagningar
457470
2017-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här