Karl Momen brons Konkret
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
KARL MOMEN (född 1935): Balans, signerad och daterad MOMEN 1990, numrerad 2/7, patinerad och polerad brons, samt vitmetall, höjd inklusive sockel 73 cm, ca 56x48 cm, + träsockel höjd 55 cm medföljer
Sockel med skador, ytfläckar
457474
2017-04-29