Karl Momen brons Konkret

Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

KARL MOMEN (född 1935): Balans, signerad och daterad MOMEN 1990, numrerad 2/7, patinerad och polerad brons, samt vitmetall, höjd inklusive sockel 73 cm, ca 56x48 cm, + träsockel höjd 55 cm medföljer

Sockel med skador, ytfläckar

457474

2017-04-29