Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
EMANUEL AAGE PETERSEN (1894-1948):Fjordlandskap, olja på duk, signerad Emanuel A Petersen, 18x95 cm
krackeleringar, fläckar,
457477
2017-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här