Emanuel Aage Petersen oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EMANUEL AAGE PETERSEN (1894-1948):Fjordlandskap, olja på duk, signerad Emanuel A Petersen, 18x95 cm

krackeleringar, fläckar,

457477

2017-04-24