Skulptur barock

Skulptur barock
Skulptur barock
Skulptur barock
Skulptur barock
Skulptur barock
Skulptur barock
Skulptur barock
Skulptur barock

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, trä, 16/1700-tal, barock, i form av mansfigur, höjd ca 22 cm

Slitage, skador, avslag

457481

2017-04-24