Karl Momen brons Konkret
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KARL MOMEN (född 1935): "Metaphor - Tree of Utah", signerad daterad och numrerad Metaphor 1984, 527/1500, Momen, patinerad, polerad och grönlackerad brons, höjd med stenplatta ca 22,5 cm
Sockel med skada/nagg
457497
2017-04-29