Karl Momen brons Konkret

Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret
Karl Momen brons Konkret

Klubbat för:

5 400 SEK

6 000 SEK

KARL MOMEN (född 1935): "Metaphor - Tree of Utah", signerad daterad och numrerad Metaphor 1984, 527/1500, Momen, patinerad, polerad och grönlackerad brons, höjd med stenplatta ca 22,5 cm

Sockel med skada/nagg

457497

2017-04-29