Karl Momen Konkret

Karl Momen Konkret
Karl Momen Konkret
Karl Momen Konkret
Karl Momen Konkret
Karl Momen Konkret
Karl Momen Konkret

Klubbat för:

8 000 SEK

10 000 SEK

KARL MOMEN (född 1935): Vägvisaren, signerad och daterad Momen 91, även signerad a tergo, olja på duk, 102x102 cm

457506

2017-04-29