Bägare supkopp saltströare och bestick i silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BÄGARE, 2 st., SUPKOPP, SALTSTRÖARE, SMÖRGÅSKNIVAR, 3+1 st, MATSKED, MATGAFFEL, BORDSSKED, MOCCASKEDAR, 6 st, silver, supkopp 1800-tal, högsta bägarens höjd ca 10 cm, total vikt ca 610 g

Slitage, gravyr

457509

2017-04-25