Rune Rydleius skulptur Konkret

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUNE RYDELIUS (född 1946): Abstrakt komposition, signerad R. Rydelius, blandteknik, på träplatta och gipssockel, höjd 29 cm

Lagning

457539

2017-04-29