Klubbat för:
1 800 SEK
2 500 SEK
JACOB TAANMAN (Nederländerna, 1836-1923): Flicka vid piano, signerad och daterad J Taanman 1900, olja på duk, ca 25x29 cm
457572
2017-04-25