Rokokobyrå

Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå

Klubbat för:

18 000 SEK

20 000 SEK

BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, 1700-tal, fanérad med bl.a valnöt och fruktträ, beslag i förgylld brons, skrivskiva, höjd 86, 110x59, nyckel finns

Renoverad, möjligen senare skiva

457579

2017-04-27