Klubbat för:
18 000 SEK
20 000 SEK
BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, 1700-tal, fanérad med bl.a valnöt och fruktträ, beslag i förgylld brons, skrivskiva, höjd 86, 110x59, nyckel finns
Renoverad, möjligen senare skiva
457579
2017-04-27