Per Henrik Beurling

Per Henrik Beurling
Per Henrik Beurling
Per Henrik Beurling
Per Henrik Beurling
Per Henrik Beurling
Per Henrik Beurling
Per Henrik Beurling
Per Henrik Beurling
Per Henrik Beurling
Per Henrik Beurling

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PER HENRIK BEURLING (1758-1806), väggpendyl, sengustaviansk, urtavla med arabiska siffror märkt Beurling Stockholm, förgylld, träskuren dekor, höjd ca 95 cm, pendel och nyckel finns

Renoverade/kompletterade dekor, slitage

457585

2017-04-27