Skulptur Igbo

Skulptur Igbo
Skulptur Igbo
Skulptur Igbo
Skulptur Igbo
Skulptur Igbo
Skulptur Igbo
Skulptur Igbo
Skulptur Igbo

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, troligen Igbo, Nigeria, träskuren, höjd ca 36 cm

Slitage/skador, spricka

457610

2017-04-25