Max Book oljemålning

Max Book oljemålning
Max Book oljemålning
Max Book oljemålning
Max Book oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MAX BOOK (född 1953): "Porsloin o pyrd", signerad och daterad atergo Max Book 2009, "ur serie Some&Lonesome", ca 76x47 cm

457637

2017-04-26