Eldskärm barock

Eldskärm barock
Eldskärm barock
Eldskärm barock
Eldskärm barock
Eldskärm barock
Eldskärm barock
Eldskärm barock
Eldskärm barock

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELDSKÄRM, barock, bleckplåt och mässing, rak form, uppsvängt krön med mässingsdekor, två spiror, 120x70 cm

Skador och lagningar

457670

2017-04-29