Skrivställ silver rokokostil

Skrivställ silver rokokostil
Skrivställ silver rokokostil
Skrivställ silver rokokostil
Skrivställ silver rokokostil
Skrivställ silver rokokostil
Skrivställ silver rokokostil
Skrivställ silver rokokostil
Skrivställ silver rokokostil
Skrivställ silver rokokostil
Skrivställ silver rokokostil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVSTÄLL, silver, rokokostil, stämplad Evald Pettersson Skövde, 1918, längd 35x23 cm, vikt ca 402 g, BLÄCKHORN, 2 st., glas, med lock i sterlingsilver, svenska importstämplar, höjd 9 cm vardera

Med inskription, smärre bucklor på lock

457676

2017-04-26