Skrivställ silver rokokostil
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVSTÄLL, silver, rokokostil, stämplad Evald Pettersson Skövde, 1918, längd 35x23 cm, vikt ca 402 g, BLÄCKHORN, 2 st., glas, med lock i sterlingsilver, svenska importstämplar, höjd 9 cm vardera
Med inskription, smärre bucklor på lock
457676
2017-04-26