Porträtt efter van Dyck

Porträtt efter van Dyck
Porträtt efter van Dyck
Porträtt efter van Dyck
Porträtt efter van Dyck
Porträtt efter van Dyck
Porträtt efter van Dyck

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANTHONIS VAN DYCK (1900-tal) kopia efter: Karl I av England, olja på duk, 76 x 63 cm

Smärre slitage

457689

2017-04-30