Stol senbarock

Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOL, 1700-tal, senbarock, genombruten ryggbricka, skuren dekor av akantusblad, bemålad i svart samt guld, sitthöjd ca 47 cm

Senare bemålning, sitsen senare, slitage, färgsläpp

457715

2017-05-01