Karott med lock Gustafsberg 1839-1860

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAROTT med lock, porslin, flytande blå, stämplad Gustafsberg 1839-1860, höjd 17, 32x25 cm

Kropp med en nagg på undersida

457735

2017-04-26