Vägglyster Konsthantverk AB

Vägglyster Konsthantverk AB
Vägglyster Konsthantverk AB
Vägglyster Konsthantverk AB
Vägglyster Konsthantverk AB
Vägglyster Konsthantverk AB
Vägglyster Konsthantverk AB

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPA, 1900-talets andra hälft, för två ljuspunkter, i form av bladverk, bronserad, etikettmärkt Konsthantverk AB, höjd ca 55, längd ca 60 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

457739

2017-04-26