Ring 18 k vitguld med stjärnsafir samt diamanter

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

RING, 18 k vitguld med cabochonslipad stjärnsafir, ca 18 ct, briljantslipad diamanter, totalt ca 0,15 ct, ringstorlek ca 19 mm, vikt ca 9,4 g

Bruksslitage, senare bearbetad, safir med smärre skador

457741

2017-04-28