Arnold Plagemann olja

Arnold Plagemann olja
Arnold Plagemann olja
Arnold Plagemann olja
Arnold Plagemann olja
Arnold Plagemann olja
Arnold Plagemann olja

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ARNOLD PLAGEMANN (1826-1862): Segelfartyg till havs, signerad och daterad Plagemann -52, olja på kartong, 27x35 cm

457744

2017-04-26