Robert Jacobsen färglitografi

Robert Jacobsen färglitografi
Robert Jacobsen färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERT JACOBSEN (1912-1993): Komposition, signerad, 9/40, färglitografi, ca 96x66 cm

457747

2017-04-26