Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PINNSTOL, ek, 1900-talets mitt, ribbad rygg samt skålad sits, sitthöjd ca 45 cm
Zustandsbeschreibung
Visst slitage
457754
2017-04-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner