Pinnstol ek

Pinnstol ek
Pinnstol ek
Pinnstol ek
Pinnstol ek
Pinnstol ek
Pinnstol ek
Pinnstol ek
Pinnstol ek
Pinnstol ek
Pinnstol ek

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PINNSTOL, ek, 1900-talets mitt, ribbad rygg samt skålad sits, sitthöjd ca 45 cm

Zustandsbeschreibung

Visst slitage

457754

2017-04-26