Alfred Emile Leopold Stevens oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ALFRED EMILE LEOPOLD STEVENS (1823-1906), kvinna mot fond av grönska, signerad A Stevens (övre högra hörnet), olja på pannå, ca 31x23 cm

Retuscher, nagg i pannåns nedre kant.

457756

2017-04-26