Leonard Johansson blandteknik

Leonard Johansson blandteknik
Leonard Johansson blandteknik
Leonard Johansson blandteknik
Leonard Johansson blandteknik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEONARD JOHANSSON (född 1987): "Observation", olja på duk, signerad a tergo, daterad 2011 samt betitlad, ca 90x115 cm

457757

2017-04-26