C Göran Karlsson gouache Konkret

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

C GÖRAN KARLSSON (född 1944): abstrakt komposition, gouache på papper, signerad CGK, daterad 86, ca 36x28 cm

457772

2017-04-26