Lars Olof Loeld Konkret

Lars Olof Loeld  Konkret
Lars Olof Loeld  Konkret
Lars Olof Loeld  Konkret
Lars Olof Loeld  Konkret

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LARS OLOF LOELD (född 1930): abstrakt komposition, olja på duk, monogramsignerad LOE, daterad juni 1986, ca 26,5x19 cm

457774

2017-04-26