Nils Kölare litografi Konkret

Nils Kölare litografi Konkret
Nils Kölare litografi Konkret

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS KÖLARE (1930-2007): abstrakt komposition, serigrafi, signerad N. Kölare samt numrerad 24/40, ca 120 x94 cm

Blad med smärre kantskador

457778

2017-04-26