Rune Hagberg tusch
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
RUNE HAGBERG (1924-2015): "Stråk", Objekt, tuschteckning i låda av plexiglas, numrerad IXX, monogramsignerad à tergo RH, installation på olsson grafik februari 1989, lådans mått, ca 42x46 cm
Blad något gulnat, låda med tejprester samt visst ytslitage
457785
2017-04-26