Marilyn Hamilton Gierow skulptur i terracotta

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARILYN HAMILTON GIEROW (född 1936): "Kvinnokraft", signerad och daterad 1993 under stensockeln, terracotta, totalhöjd ca 21 cm

457790

2017-04-26