E Burgos-Urzua Chile
2017-04-26
457793
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
E BURGOS-URZUA (Chile, 1900-tal): Anderna, signerad, olja på duk, ca 60x88 cm