Design Eugen Trost

Design Eugen Trost
Design Eugen Trost
Design Eugen Trost
Design Eugen Trost

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EUGEN TROST (1898-1983), bricka, Gefle, fajans, signerad och daterad 1956, ca 50x36 cm

457803

2017-04-26