Klubbat för:
5 000 SEK
5 000 SEK
MARC GUYARD (Frankrike född 1932): Alphar, signerad och daterad à tergo Marc Guyard 1988, akryl på duk, ca 60x60 cm
Ytmärken efter bubbelplast
457804
2017-04-29