Marc Guyard Konkret

Marc Guyard Konkret
Marc Guyard Konkret
Marc Guyard Konkret
Marc Guyard Konkret

Klubbat för:

5 000 SEK

5 000 SEK

MARC GUYARD (Frankrike född 1932): Alphar, signerad och daterad à tergo Marc Guyard 1988, akryl på duk, ca 60x60 cm

Ytmärken efter bubbelplast

457804

2017-04-29