Barnvagn

Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNVAGN, 1900-talets början, flätad korg, delvis bemålad metall, svarvat handtag, längd 111 cm

PROVENIENS: Villa Pauli

Slitage, avlutad

457813

2017-04-26