Blombord String

Blombord String
Blombord String
Blombord String
Blombord String

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLOMBORD, String, 1950-tal, svart stålställning, teak, höjd ca 58, längd 79 cm.

Ej komplett, sprickor i trädelen. Smärre slitage.

457821

2017-04-26