Blombord String
Valmis
2017-04-26
457821
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
BLOMBORD, String, 1950-tal, svart stålställning, teak, höjd ca 58, längd 79 cm.
Ej komplett, sprickor i trädelen. Smärre slitage.